قوانین فروشگاه آنلاین وانیا زیست

قوانین فروشگاه آنلاین وانیا زیست.

مفتخریم تا همراه شما و نگاهبان گیاهتان باشیم. لطفا قبل از خرید، قوانین سایت را مطالعه و در صورت بروز هر گونه سوال و ابهام با ما تماس بگیرید.

شیوه سفارش: خریداران محترم می‌توانند در ۲۴ ساعت شبانه روز درخواست خود را ثبت کنند. سفارشات در اولین فرصت توسط انبار پردازش و آماده ارسال می گردد.

روش تسویه: در حال حاضر پرداخت از طریق انتقال به کارت میسر می باشد. خریداران محترم پس از استعلام موجودی نسبت به واریز اقدام نمایند.

ارسال سفارش‌ها: سفارشات معمولا  ۲۴ ساعته پس از پرداخت یا حداکثر 7 روز کاری از طریق شبکه باربری یا پست تحویل خریدار می گردد.

مرجوع کالا: مشتریان گرامی میتوانند از تاریخ تحویل تا ۷ روز در صورت نارضایتی از محصولات خریداری شده یا نقص، خرید خود را بازگشت دهند. جهت عودت بسته بندی کالا نباید باز یا مخدوش شده باشد.  پارگی، شکستگی و خیس شدن بسته بندی شامل عودت نمی گردد.  شایان ذکر است کالا با صحت و سلامت تحویل باربری می گردد. مشکلات ناشی از حمل غیر مسئولانه به عهده این شرکت نمی باشد.

تأمین کالا : تمامی محصولات شرکت وانیا زیست گستر از با کیفیت ترین مواد اولیه و با رعایت استاندارد تولید و عرضه می شود.

ضمانت کالا : کلیه کالاهای موجود دارای تاییدیه از سازمان خاک و آب کشور و یا مراجع ذیصلاح می باشند.

انتخاب کالا: مشخصات فنی در انتخاب کالا ارجح است. تصاویر کالاها شماتیک بوده و ملاک بسته بندی و مشخصات فنی نمی باشد. ممکن است تصاویر کالا در سایت یا سایر شبکه های اجتماعی با جنس تحویل شده مغایرت داشته باشد.

قیمت کالا : با توجه به تنوع تعرفه حمل بین شهری قیمت درج شده شامل هزینه حمل و بسته بندی نمی گردد. سایر پرداختی ها از قبیل حمل ، بیمه و… به عهده خریدار می باشد.
کپی رایت و مالکیت معنوی : وانیا زیست گستر تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت را برای خود محفوظ می داند.

هر گونه بهره برداری یا کپی برداری از نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، مطالب آموزشی در سایت یا شبکه های اجتماعی وابسته به این شرکت و… شرعا و قانونا مجاز نمی باشد.

هر گونه بهره برداری یا کپی برداری به هر نوع و طریقی از نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، مطالب آموزشی در سایت یا شبکه های اجتماعی وابسته به این شرکت، طرح و بسته بندی محصولات ، نام محصولات، نوع محصولات و… شرعا و قانونا مجاز نمی باشد.
Verified by MonsterInsights