شکوفایی وانیا زیست

شرکت وانیا زیست گستر جهت اعتلای کشاورزی صنعتی در میهن عزیزمان و گام نهادن در راه ارتقای دانش و بومی سازی آن، با توجه به شرایط اقلیمی با اتکا به مدیریت نوین و پرسنل مجرب کشاورزی و بازرگانی فعالیت خود را به پشتوانه صنعت کشوردر حوزه تغذیه و سلامت گیاه آغاز نمود. این شرکت به کمک پتانسیل بخش کشاورزی، راندمان تولید را افزایش و سلامت جامعه را تضمین می نماید.

وانیا زیست؛  داده ها را پالایش ، نتیجه را به دانش و علم را به محصول تبدیل می کند.

  کود کشاورزی کشاورزی بیودیمامیک کود بیولوژیک کشاورزی ارگانیک

1400
تولد ایده
اکنون شرکت وانیا زیست مفتخر است در کنار توزیع نهاده های کشاورزی وارداتی، از محصولات جدید خود، تولید شده بر اساس دانش روز دنیا، متناسب با شرایط اقلیمی کشور، با بالاترین کیفیت و مرغوب ترین مواد اولیه، بسته بندی مناسب و همچنین قیمت رقابتی رونمایی کرده و با سیستم توزیع شبکه ای قوی در سراسر کشور، در اختیار کشاورزان عزیز قرار دهد.

1396
پرورش ایده
پس از تولید نمونه های اولیه و تایید کارشناسان و آزمایشگاه های معتبر، به منظور تضمین کیفیت و دست یابی به نتایج مورد قبول، تولیدات شرکت پیش از توزیع در بازار،  بر روی محصولات مختلف کشاورزی، آزمایش شده و داده ها مورد تجزیه وتحلیل قرار گرفت تا محصول نهایی با اطمینان خاطر و بالاترین کیفیت در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.

1394
خلق ایده
پروژه تاسیس شرکت با حمایت کارشناسان صاحب نظر راستای تولید متناسب با نیاز کشاورزان با توجه به شرایط اقلیمی کشور با بالاترین کیفیت و همگام با تکنولوژی روز دنیا و قیمتی مناسب کلید خورد. برای حصول بهترین نتایج واردات مواد اولیه مرغوب از کشور های نام آور دراین زمینه آغاز و در بهترین آزمایشگاه ها اقدام به پیش تولید گردید.

ما یادگیری سازمانی، نوآوری و بهبود مستمر را شالوده حرکتمان می دانیم

عامل موفقیت ما در

وانیا زیست گستر

ارائه کامل ترین سبد محصولات. برخورداری از برنامه استراتژیک پنج ساله. حمایت و سیاست دولت و مجلس از صنعت داخلی. انعکاس نتایج عملی در مزارع آزمایشی این شرکت بر روی محصولات. رسد مداوم بازار و پایش اطلاعات. ارائه کامل ترین برنامه مشاوره ای تخصصی و فنی به کشاورزان. حمایت های اساتید دانشگاهی و کشاورزان نمونه.

مشتری مداری ما در

وانیا زیست گستر

تامین نیازها و خواسته های بازار پیرو نظرات کشاورزان و برنامه ریزی های وزارتخانه. ارائه محصولات جدید و متنوع متناسب با نیاز کیفی و توان مالی کشاورزان. ارائه خدمات مشاوره ای و انتقال معلومات به کشاورزان. توسعه شبکه نمایندگان قوی در سطح کشور. ارتباط دائم و مستمر با کشاورزان و تنظیم برنامه های مدون و ارائه روش های مناسب مصرف.

ارزش های ما در

وانیا زیست گستر

نگاه جهانی به کسب و کار. توسعه ی پایدار از طریق نوآوری. بهبود مستمر و تعالی سازمانی، پايبندی به استانداردها و قوانین ملی و بین المللی. ارتقا سطح امنيت اقشار مختلف جامعه. مصرف بهینه ی منابع و احترام به محیط زیست. توانمندسازی کارکنان برای توسعه مداوم مهارت ها. نوآوری و کار تیمی. ایجاد پایلوت های موفق در تمام استان های کشور.

نیروی ما در

وانیا زیست گستر

ما در این شرکت همیشه از همکاری حداکثری اعضا بهره و سود برده ایم ، تصمیم ها در اینجا بر اساس خرد جمعی گرفته می شود . ما تجلی حقیقی از "ما" هستیم.

همکار وانیا زیست باشید

ما همواره در مسیر خلق محصولات جدید، بهبود کیفیت، توسعه شبکه توزیع و آگاه سازی کشاورزان از علم روز در جستجوی افرادی با ایده های ناب هستیم. اگر حس متمایز بودن دارید، ما به شما  فرصت رشد و پرورش خواهیم داد.

جای شما در کنار ما خالیست اگر:

ایده ای نو در تولید کود با فرمولاسیون خاص دارید.

در اجرای طرح های آزمایشی توانمندید.

در زمینه فروش و معرفی محصولات جدید تسلط دارید.

در نوشتن طرح های توجیحی مهارت دارید.

از دانش کافی برای ارائه مشاوره به کشاورزان برخوردارید.

ارسال رزومه از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی

+ نفر ساعت کار در هفته
% رضایت از مشاوره
متراژ مزراع آزمایشی
+ کارشناسان فنی دائم

شرکای وانیا زیست

Verified by MonsterInsights